Viskas apie automobilius ....

Viskas apie automobilius ....
Dabar yra Ant Rgs 17, 2019 7:18 pm

Visos datos yra UTC

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Opel (Daewoo) DOHC 2,0 variklio kaprizai
StandartinėParašytas: Šeš Gru 01, 2007 8:34 pm 
Atsijungęs
Naujokas

Automobilis Daewoo Nubira DOHC 2,0, 2000, automatas. Sumontavus dujas (REG OMVLspa sekvencinis įpurškimas) atsirado tokia problema- nukėlus pėdą nuo stabdžio ir spustelėjus akseleratorių, dažnai variklis užgesta. Mišinį ir riebino, ir liesino, rezultatas tas pats. Lembda zondas naujas. Teko girdėti, kad būtent tokiais varikliais varomuose Opeliuose pasitaiko panašių problemų- pažįstamo Omega (mechaninė pav. dėžė, benzinas) taip pat kažko gesinėja. Priežasties negalėjo įvardinti ir Opel atstovai. Vectrai (t.p. mechaninė) dėl panašių bėdų keitaliojo kažkokius daviklius :?
Gal kam pavyko sėkmingai išspręsti analogišką, ar panašią problemą :?:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Opel (Daewoo) DOHC 2,0 variklio kaprizai
StandartinėParašytas: Pir Gru 03, 2007 8:27 pm 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Tokios problemos tikrai neturėtų būti.Spauskit meistrus, lai daro, nes jei to neišpresite vargsite, kol nusibos, irreziume važinėsit benzinu, tik kam tada išlaidos dujinei įrangai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Gru 04, 2007 7:43 pm 
Atsijungęs
Naujokas

Temoje apie OMVL rašiau, kad meistrai derino įrangą net ir važiuodami automobiliu su pajungtu kompu, tačiau daugiausia ką sugebėjo nustatyti, tai, kad blogas kompas, kurį ir pakeitė. Pasak jų, tuomet viskas kuo puikiausiai susiderino, bet automobilis gesta toliau :cry: Mano pastebėjimu, jis užgęsta persijungimo iš benzino į dujas stadijoje. Persijungus vien benzino režimą, jokių problemų nekyla. Ko dar būtų galima iš jų pareikalauti, kad galų gale tą problemą išspręsti :?:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Gru 04, 2007 9:09 pm 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Tai Jūs viską suprantate, kame problema, to ir reikia reikalauti iš meistrų, kaip gali viskas gerai būti, jei užgęsta..?Tai ir avariją galit sukelti ir kitą auto sudaužyti.Varykit pas montuotojus, nutrenkit auto ir kol nepadarys, lai turi savo servise, ir dar galit pasakyti, kad išsinuomosit auto iš rent car chebros ir atnešit jiems apmokėti sąskaitą.Su klijentais šitaip elgtis negalima.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Gru 05, 2007 3:43 pm 
Atsijungęs
Naujokas

Ačiū už patarimą :D Manau mintis dėl automobilio nuomos tikrai suaktyvintų jų smegenis :lol: O kokių popierių reiktų iš jų pareikalauti, kad įrodyti, jog manoji, per nuomos laikotarpį stovėjo pas juos :?:
Beje, gal tokiam varikliui iš vis tas sekvencinis įpurškimas nebūtinas, gal buvo galima montuoti kažką paprastesnio, bet patikimesnio :?:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Gru 05, 2007 5:20 pm 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Jei Jūsų automobilyje yra sekvetas benzinas, tai dujos tada turėtų valdytis, jei paprastas, tai sekventas tad lieka nenaudojamas,Nežinau kurių metų automobilis.Jei sekventas tai turėtų būti bent jau 2 liamda zondai.O koks kolektorius.Popierių jokių Jums niekas neduos.Tiesiog yra garantija, ir yra vartotojų teisių tarnyba.O žodžiai tai yra Jūsų teisė.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Sau 04, 2008 6:03 pm 
Atsijungęs
Naujokas

Automobilis Daewoo Nubira DOHC 2,0, 2000, automatas. Liambda zondas vienas, kolektorius lyg ir ne plastikinis (opelinis variklis). Tai taip išeina, kad įkišdami man tą REG OMVLspa, mane išdūrė :evil: Negana to, prieš šventes pagaliau paaiškėjo, jog dėl buvusių variklio uždusimų kaltas buvo pats firmos elektrikas. Pasak vėliau įrangą reguliavusio firmos šefo, anas ją buvo sureguliavęs persijungimui iš benzino į dujas prie 20 laipsnių C variklio temperatūros, dėl ko automobilis ir užgesdavo. Sureguliavo persijungimui prie 60, tai dabar važinėju praktiškai vien benzinu- nespėja variklis įkaisti :cry: Kokios kartos įrangos užtektų mano automobiliui :?:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Sau 04, 2008 6:24 pm 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Temperatūra turi būti 40...Pilnai užtektų su eko sistema...o dėl to kad buvo 20, tai gesti neturėtų, problema visai kita...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Sau 04, 2008 6:53 pm 
Atsijungęs
Naujokas

Vytautas rašė:
Temperatūra turi būti 40...Pilnai užtektų su eko sistema...o dėl to kad buvo 20, tai gesti neturėtų, problema visai kita...

Vytautai, gal galėtumėt detalizuoti, nes, suprantate, man juk teks įrodinėti jiems, kad išdūrė mane įsiūlydami tą REG OMVLspa, bei "išsimušinėti" pakeitimą į paprastesnę :(

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Sau 05, 2008 1:52 pm 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Nemanau, kad pavyks toks fokusas....per prievartą niekas juk nekišo, Jums paaiškino, Jūs sutikot, o irodyti, kad galima ir paprastesnę, tai galite remtis labai paprastu argumentu, anksčiau nebuvo jokių sekventų o automobiliai puikiai važiavo dujomis, bet tai vis tiek nelogiška, nemanau, kad kas nors pajudins nors pirštelį...bet gal nors sureguliuos normaliai.....

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Sau 05, 2008 9:37 pm 
Atsijungęs
Naujokas

Tai tame ir šuo pakastas, kad aiškino, jog vienintelė mano automobilio sklandaus darbo dujomis sąlyga- būtent tiesioginis įpurškimas. Man net aiškino, kad yra trys režimai- benzinas, benzinas- dujos ir vien dujos. Deja važiuojant benzinu persijungti pačiam į dujas man kažkodėl tai nepavyksta :(

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Sau 06, 2008 12:23 pm 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Juk norėdami parduoti, sakykim Jagurą, irgi aiškina panašų dalyką, juk taip komfortiškai jausitės tik už Jaguaro vairo, o bagažinės talpa, jus pritrenks(kai paaiškėjo, kad visi pardavėjai meluoja apie bagažo litražą), ir panašiai.
Kas kita kad ji prastai dirba.., bet Jūs būsite teisus sakydamas, kad išimkit ir man gražinkit pinigus, nes pas mane yra tokios, tokios ir tokios problemos, o Jūs jų nešalinate, ir tik tampote mane už ausų..., va tada jie tikrai susimąstys ir gal būt(gal būt), sureguliuos pagal Jūsų poreikius.Pagaliau nueikit pas Vadą ir Jam paaiškinkit reikalą, ir priminkit, kad Jūs žinote vartotojo teises ir pareigas, kad jie detaliau pasiaiškintų problemą ir reikalui esant pakeistų ar kompiuterį, ar kitas blogai veikiančias detales, o jei ne pareikalaukit išsiimti ir gražinti pinigus..., bet tai tik gražūs žodžiai..., Jie gali pasakyti, kad Jūsų automobilis kvailioja ir dėl tokių priežasčių jie yra bejėgiai, ką nors padaryti..., tiesiog recepto čia nėra..., pabandykit nuvažiuoti į kitą filialą, jakabi pakeitėt gyvenamą vietą, gal tie sutvarkys...., kovokit už save, nors tai nėra paprasta, bet labai reikalinga ir garbinga...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Vas 11, 2008 4:40 pm 
Atsijungęs
Naujokas

Na va, išsimontavo pagaliau tą OMVL :twisted: Tai gal jau dabar galėsite patarti, kokia dujų įranga būtų tinkamiausia mano eksploatuojamam automobiliui (aprašymas puslapio viršuje) :?:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Vas 11, 2008 8:11 pm 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Pirmų pirmiausiai reikia tikrinti, kaip ji dabar dirbs....be pašalinių komponentų....

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume