Viskas apie automobilius ....

Viskas apie automobilius ....
Dabar yra Ant Rgp 20, 2019 8:09 pm

Visos datos yra UTC

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: Ant Vas 10, 2009 10:46 am 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Bet mažiau irgi, kompas sėdi servisiniame rėžime..., kiek ilgai tai tęsis nežinia.Jeigu Jūs sudėjote taupymo "sutvėrimus", tai jie beverčiai(išskyrus gal motorup), dalinai, nes nėra kaip kompui pamatyti, kad reikėtų pakeisti parametrus...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: BMW 740i 94m' laisvos eigos voztuvas
StandartinėParašytas: Ket Vas 12, 2009 2:35 pm 
Atsijungęs
Naujokas

Tam , kad pajust realų poveikį iš optimizacijos - susitvarkyt liamdas, aišku, jei Jums to reikia...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Šeš Vas 14, 2009 10:22 am 
Atsijungęs
Naujokas

Kas cia mano nicko vardu uzrase tuos zodzius auksciau..?
Tai sakote, kad jei pasikeisiu liamdas man gerokai sumazes kuro sanaudos, nes kompas gaus kitokia informacija? Bet tos kuro sanaudos dabar ir taip normalios palyginus. Vidurkis gal 16L duju, atsizvelgiant i tai, kad dabar ziema... Kazkaip nelebai tikiu, kad 4L variklis gali daug maziau valgyt. Gal cia jau riba ir viskas?..
Na ir kiek tie liamda zondai kainuoja jusu manymu?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Šeš Vas 14, 2009 11:41 am 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

O čia jau kaip sugebėsit rasti, reikia pasitelkti visus draugus ir drauges iš servisų, kurie turi normalias nuolaidas, o tada jau ir pirkti..., aišku dar lieka kelias iš savartynų, orginalios liamdos laiko daug geriau už universaliais, juolab , kad savartynai duoda garantijas....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre Bal 22, 2009 4:13 pm 
Atsijungęs
Naujokas

Vakar pasikeiciau liamda zondus, pajungus prie diagnostikos kompo rodo, kad jie veikia puikiai. Dabar stebesiu kas vyksta, ar sumazes tos sanaudos ar ne...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre Bal 22, 2009 8:24 pm 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

turi ir privalo...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pen Bal 24, 2009 10:13 am 
Atsijungęs
Naujokas

Dabar duju vidurkis pas mane kazkur 15-16L buvo (benzino apie 1,5 - 2L maziau) nepriklausomai ar ziema ar vasara pasirodo :?
Trasa apie 12-13L, miestas apie 18-20L (duju). Vaziavimo stilius normalus, tikrai nesmaugiant variklio.
Bet kiek zinau tos sanaudos ir taip panasiai tokios turetu buti siam varikliui kai veikia liamda, o pas mane jos neveike ir ne kiek nepadidejo... Kur cia suo pakastas tada?

Kiek dabar prognozuojat man sumazejima sanaudu?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Šeš Bal 25, 2009 12:32 pm 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Apie neadaptyvines dujas kalbėt nereikia iš vis, jos gi nemato, kad pas Jus jau veikia liamda...
Čia gi gaidys pilnas, kaip nustatė, taip ir valgo, reikia važiuot ir sakyt, valgo daug, suderinam iš naujo, ir neaiškint, kad va jau liamdos dirba, kad va jau optimizuota kažkas, tiesiog (suderinam sistemą iš naujo), nors stebuklo nebus jei purkštukai lėti, arba kompas, koks brc....
Bet bandyt visviena reikia, ir būtent važiuojant....
o ne stovint servise....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Šeš Bal 25, 2009 5:32 pm 
Atsijungęs
Naujokas

cia gi tiesioginio ipurskimo dujos pas mane, duju ipurskima valdo kompiuteris ir jis suristas su variklio kompu... liamdos cia taip pat reguliuoja kuro misinio riebuma, taip, kad jeigu tas dalykas veikia, turi pasimatyt dabar, o jei ne, tai gaidys ne duju iranga tada...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sek Bal 26, 2009 5:08 am 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Pamenu, pamenu, bet lyg ir BRC, o ji tikrai ne adaptyvinė....(adaptyvinė, tai tokia, kuri pvz isipylei blogos kokybės dujų, ji pasireguliuoja, geros, vėl pasireguliuoja), o BRC tokių dalykų nedaro, bent jau prieš kokius metus nedarė.... pigi įrangėlė...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sek Bal 26, 2009 6:06 pm 
Atsijungęs
Naujokas

Ne nu, baikit jus tuos bajerius... Geras pasakymas pigi irangele kai ji kainavo 4300 Lt :evil:
Bet ji gi reaguoja i liamda zondus.
Kitaip nesuprantu jusu pasakymo keliais postais auksciau, kur jus saket, kad sanaudos turi sumazet ir privalo kai liamda jau veikti pradejo. Be to kai ir dejau ta carup'a saket, kad tai reguliuoja ir duju sanaudas, ne tik benzino... As gi ant duju vazineju, o ne ant benzo. Kitaip man tas daiktas visai nereikalingas jeigu jis neturi jokios itakos duju sanaudu mazejimui...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sek Bal 26, 2009 7:34 pm 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Kaip ji gali reaguoti, jei jiems nedirbant, automobilis važiavo....Ir visiškai nesvarbu kiek mokėjot...Bet ji paprasta, kaip nežinau kas. reikia važiuot reguliuot, ir reguliuot važiuojant, o ne servise stovint. Kuo toliau tuo baisiau, negi toks niekalas tas brc? Labai keistai , ar ne per daug pastangų, kiek pamenu, lyg ir čipuota dar ji? bet kaip tai daroma su neveikiančiom liamdom? Na gal aš visiškai nebesuprantu nieko... tam čipavime...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sek Bal 26, 2009 7:50 pm 
Atsijungęs
Naujokas

Taip ji vaziavo ir ant benzino ir ant duju kuo puikiausiai kai man pasake, kad neveikia abu liamda zondai... Nesuprantu ir as, nei tampesi ta masina nei geso nei apsukos sokinejo nei ka. Cipavimas cia visai ne prie ko, nes ten variklio valdymo bloke orginalia mikro schema pakeicia kazkokia kita patobulinta ir tiek, maziau apriboja varikli ir viskas. Na taip aisku kazkiek sutrumpeja variklio eksploatacijos laikas.
Tai va liamdos dabar pajungus prie tos pacios diagnostikos veikia, todel ir sakau stebesiu kokios bus tos sanaudos dabar.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sek Bal 26, 2009 7:56 pm 
Atsijungęs
Naujokas

Sakau, kai pas mane liamdos neveike tai pagal jus masina ne tik, kad ant duju neturejo vaziuot, bet ir tuo labiau ant benzo. Bet vaziavo ir ant benzino ir ant duju kuo puikiausiai, va ka as noriu pasakyt... Pasirodo ir taip buna.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sek Bal 26, 2009 7:59 pm 
Atsijungęs
Naujokas

Taip, kad tie zondai vaziuojant ir dujomis (BRC tiesioginio ipurskimo sistemoje) visdelto veikia kaip ir ant benzo, bent jau man taip aiskino...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
automobiliams.lt © 2009