Viskas apie automobilius ....

Viskas apie automobilius ....
Dabar yra Ket Vas 25, 2021 9:40 pm

Visos datos yra UTC

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Lap 10, 2008 7:53 pm 
Atsijungęs
Naujokas

dabar galiu sau leisti 98 piltis :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lap 11, 2008 8:01 am 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Tai taip, bet negi taip sunku parašyt..?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lap 11, 2008 8:27 am 
Atsijungęs
Naujokas

nu zinot visokiu zmoniu yra.. ir visokiu reikia
o jei sugebejo internete asti OSD tai manau kiekvienas turetu sugebeti ir pakomentuoti,nes taip dingtu skeptisku nuomuoni.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Norėčiau pagirti
StandartinėParašytas: Ket Kov 12, 2009 9:26 am 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Sveiki visi.
Manau jau atėjo laikas prenešti apie OSD + Motor up veiksmingumą taupant degalus - mano "bolidas" apačioje.
Pirmiausia noriu pradėti nuo Motor up'o, nes jį pirma ir supyliau. Nors mano auto ir apynaujis (rida 35 000), tačiau šalto varilio darbas (garsas) tikrai pasikeitė į gerają pusę - šaltas variklis dirba tikrai tyliau + užvedimo metu prie beveik -20 nebeliko jokių pašalinių garsų.
OSD pas Vytautą įmontavom po kelių dienų. Pagal jo rekomendaciją nusipirkau naują oro filtrą, nors senasis buvo keistas prieš ~2000 km. Pirmas pokytis- ties ~2500 sukių, jaučiasi lyg ir varikio pridusimas o dar paspaudus akseleratorių mašina šoka į priekį lyg butų įsijungus turbina (jos nėra). Atlikau paprastą bandymą išėmus OSD - variklis pagreitėjimo metu prie visų sūkių dirba tolygiai. Mano požiūriu, galios padidėjimas yra prie daugiau kaip 2500 apsukų (nors ir sunku buvo nusprėsti, juk variklis 170 arkliuku...).

Dabar dėl taupymo. Jo kolkas (bandymų dar nebaigiau) pas mane nesijaučia, nors kriterijus atitinku manau neblogai. Galiu pasakyti, jog prieš OSD+Motor Up idėjimą važinėjau tik mieste. Suvartojimas labai priklauso nuo važiavimo stiliaus - jeigu tik viršijamos ~3500 apsukos, benzinas liejasi ir pro kraštus :) sugebėjau vieną baka su 17,8 L vidurkiu pavaryt ir žinoma nuo kamščių. Važinėjant normaliu ritmu sanaudos nuo 12-13 l/100 km mieste ir praktiškai visą laiką pataikau į šias sanaudas, jei pasitaiko daugiau kamščių sanaudos beabejo didėja (dabar jų gerokai sumažėjo...).

Statistika su OSD (~1,5 mėnesio), normaliu važiavimo ritmu.:
7 pilimai - 291.22 L - nuvažiuota 2296 km (tik miesto salygom) - 12.7 / 100 km

Ko dar nebandžiau su OSD ir be - tai trasa. Kitą savaite važiuosiu į Kauną ir atgal. Po kiek laiko ta patį reikės padaryti ir be OSD tik manau nereikes viršyti 3000 sukių (apie 100 km/h). Taip pat bandysiu dar be OSD mieste ir sulyginsiu rezultatus.
Manau tada turėtų būti aiškiau dėl taupymo su OSD + Motor Up'u.
Rezultatai neužilgo. IKI.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pen Kov 13, 2009 3:59 pm 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

oho, įspūdingas automobiliukas. Sveikinu su įsigijimu :)

Matau rimtai skaičiuoji sąnaudas. Jei dar turi senus kuro įsigijimo čekius (7 pylimai - jau nebloga statistika) ir esi užsirašęs kilometražą, įformink sąnaudas štai čia: http://www.spritmonitor.de . Registracija ten paprasta, instrukcijos yra tiek anglų tiek vokiečių kalbomis (kampe yra vėliavėlės). Aš ten jau esu užsiregistravęs. Po kurio laiko gal dar kas iš forumo užsiregistruos... o tada galėtume ir ekonomiškiausią/galingiausią/ ir geriausius rezultatus pasiekusį forumo automobilį išrinkti...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Šeš Kov 14, 2009 6:39 pm 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

lt079if rašė:
oho, įspūdingas automobiliukas. Sveikinu su įsigijimu :)

Matau rimtai skaičiuoji sąnaudas. Jei dar turi senus kuro įsigijimo čekius (7 pylimai - jau nebloga statistika) ir esi užsirašęs kilometražą, įformink sąnaudas štai čia: http://www.spritmonitor.de . Registracija ten paprasta, instrukcijos yra tiek anglų tiek vokiečių kalbomis (kampe yra vėliavėlės). Aš ten jau esu užsiregistravęs. Po kurio laiko gal dar kas iš forumo užsiregistruos... o tada galėtume ir ekonomiškiausią/galingiausią/ ir geriausius rezultatus pasiekusį forumo automobilį išrinkti...

achioo, butinai uzsiregistruosiu. tiesiog domina ivonacijos, vandenilio laukiu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ant Bal 14, 2009 9:28 am 
Atsijungęs

Laba diena Pons Vytautai :) kaip matau cia vienas aktyviu adminu esi :) tai va esu jaunas bachuriukas turiu sena Renault 19 92m ... neuzdirbu ant naujo :D tai va domina mane tas OSD gal teko statyt i toki bolida ?:) gal zinai rezultatus ? ir tarkim jei nusipirkciau ta preitaiseli o jis man nieko nepadetu kaip ten tam vargseliui su citroenu 1.1 :lol: ar imanomas dalykas grazint preke ir atgaut sumoketus lt ?:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ant Bal 14, 2009 9:31 am 
Atsijungęs

beje pas mane 1.7 mono ;) benzas/dujos

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ant Bal 14, 2009 10:36 am 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

niu matai, ne visiems šita štuka padeda... apie tai forume (ir pačio prietaiso prezentacijoje) rašyta... Beje, ten pat yra įrašas ir apie teikiamą garantiją...

vargšelis su C2, 1,1 l. (44 kw) :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ant Bal 14, 2009 10:41 am 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

mono purškalams OSD netinka, lieka arba motorup(priedas į tepalus mažinantis trintį, ir sąnaudas iki 12,5%, arba carup iki 30%, bet reikia per dieną važiuoti apie 100-120km, kitaip nebus efekto), arba vandenilis, arba dujos....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Bal 16, 2009 6:43 pm 
Atsijungęs

hmm.. o gal galetum pasakyt kodel netinka ? :| seip gi ji itaisyt tai kiek pastebejau imanoma.. esu mechanikas pagal spec tai dar pasikrapstau ir prie auto ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ket Bal 16, 2009 9:11 pm 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Įsiurbimo sistemoje derintojas priverčia orą suktis verpetais, kaip viesulą. Tai leidžia orui sparčiau ir veiksmingiau įveikti vingius bei kampus. Įsivaizduokit, kad vonioje jūs išleidžiate vandenį. Pastarasis ims sūkuriuoti, nes tokiu būdu jis sparčiausiai išteka. Derintojas panaudoja tą pačią koncepciją. Kuo greičiau oras juda įsiurbimo vamzdyje, tuo daugiau galios turės jūsų automobilis, ir nesvarbu, ką jūs vairuojate – sunkvežimį ar visureigį(automatinė greičių dėžė -privalumas, o oro matuoklė- būtina). Štai, kaip viskas paprasta.

Be oro matuoklės šitas gaminys neveikia, negana to jam(mini tornadui) kelią užstoja purkštukas "apžergęs"
visą oro taką..., ir nereikia būti mechanikui, kad sumontuoti tą dalyką į automobilį, tiesiog jis ten neveiks...Nors yra atvejų, kai klientas yra teisus, man reikia ir tiek, nes Jis žino, kad jeigu ką jis pinigėlius atgaus, ir po to tie žmonės tvirtina, kad pas Juos veikia... Tačiau tai nepaaiškinama.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Šeš Bir 13, 2009 9:04 am 
Atsijungęs

Na ka, ir as jau vazieneju su osd, idejo klaipedoj vienas mldc vyruks, kuris cia platina tuos dalykus. Is pradziu tureciau pasakyti kad 2000% buvau tikras kad cia akiu dumimas ir durniu ieskojimas naudojantis placebo efektu... kai pamaciau ta daikciuka isviso tie mano nepasitikejimo procentai isaugo dvigubai. bet kadangi esu is tokiu zmoniu kad geriau isbandyti paciam ir zinoti, negu klausytis kitu ir abejoti, tai todel ir sugalvojau isimesti.
Tai pasakysiu siandien jau antra diena vazinejuos, bet tokiu skaiciu savo kompe kaip 5,2 ar 4,7 nebuvau mates mieste vaziuojant ne ant laisvos... 8,2 - 7,8 - tokie iprastiniai skaiciai budavo matomi.... tai nzn ar jis taupo ar ne, bet bent jau skaiciukus kompe tai jam pavyko sumazinti.
Del traukos negaliu objektyviai ka sakyti nes nesu is tu vadinamu "lakunu" , bet is vietos pajudeti lyg ir greiciau einasi - bet cia gali buti ir placebo pasekme - sakau negaliu but objektyvus del to nes ir anksciau nelakstydavau...
P.S. priminsiu esu skeptikas i tokius dalykus ziuriu skeptiskai, kaip vaziavau taip ir vaziuoju, specialiai neletinu, pavaras kaip junginejau taip ir jungineju. realius duomenis zinosiu kai pilna baka prisipyles isvazinesiu, bet kad kompe skaiciukai mazesni tai FAKTAS...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pir Bir 15, 2009 4:39 am 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Bus labai įdomu, nes oro matuoklės nėra..., o kompai tai rodo, tai nerodo, nereikia į juos kreipti dėmesio....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Pir Lie 20, 2009 1:32 pm 
Atsijungęs

Tai va - apvaziavau lietuvele - 1600 km - vaziuojant kaimo keliukais, miesteliais, vietines reiksmes keliais, zodziu visokio plauko, isskyrus autostrada - ja vaziavau gal 50 km viso. Vidutines kuro sanaudos kelionei - 7,3 l.
Be osd panasu atstuma buvau suvazinejes irgi panasiais keliukais vazinedamas, panasiom vietovem apie 1200 km. Vidutines kuro sanaudos buvo 9,4.
Tai va - ekonomija 2 l/100 km kelio arba sutaupyta vienai nakvynei viesbutyje.
Dabar galiu patarti ir kitiems vairuojantiems naujas lagunas isideti - sitam automobiliui tikrai veikia

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
automobiliams.lt © 2009